Kniha návštěv / diskuze

Datum 26.03.2009

Titulek rozhodnutí STK

Odpovědět

STK nařizuje oddílům,na jejichž hřišti se hraje v termínu 28.-29.3.2009 soutěžní utkání okresních fotbalových soutěží, aby nahlásili stav a způsobilost hrací plochy e. mailovou poštou na sekretariát OFS Hodonín do pátku, 27.3.2009 do 15.00 hod. k možnému přijetí dalších opatření.

Datum 19.03.2009

Titulek dotaz

Vám to tady žije

Datum 19.03.2009

Titulek Re: dotaz

Nikdo nepíše :(

Datum 21.03.2009

Vložil grufa

Titulek Re: dotaz

spíš umírá

Datum 22.03.2009

Titulek Re: Re: dotaz

Trošku ty stránky proberte

Titulek Re: Re: Re: dotaz

co tim myslis?

Titulek Re: Re: Re: Re: dotaz

Odpovědět

Aktualizovat, co je nového???

Titulek Re: Re: Re: Re: Re: dotaz

Odpovědět

Ja bohuzel ted v sobulkach moc nepobyvam, takze jsem odkazany na to, co mi kluci poslou a toho moc neni :(
Ale snad se to zlepsi :)

Datum 08.03.2009

Titulek změna pravidel kopané

Odpovědět

POZOR, POZOR POZOR!!! ZMĚNA PRAVIDEL: Za běžné střídání, kdy hráč nebo mužstvo viditelně nezdržuje hru, již rozhodčí NENASTAVUJE 30 sekund za každé střídání, jak tomu bylo dříve!!!

Datum 25.02.2009

Vložil TJ MISTŘICE

Titulek WWW.TJSMISTRICE.ESTRANKY.CZ

Odpovědět

Zdravím mrkněte na naše stránky https://www.tjsmistrice.estranky.cz

Datum 27.01.2009

Titulek fotky z plesu

Odpovědět

Nemate nekdo fotky z fotbaloveho plesu? Pokud ano a chteli byste je zverejnit na techto strankach, poslete na sebe kontakt a domluvime se. (V sekci "Napiste nam" je formular pro poslani emailu)

Datum 06.12.2008

Titulek noví rozhodčí

Odpovědět

Vážení návštěvníci těchto stránek, chci vás všechny požádat o pomoc při získávání nových rozhodčích, protože stav a hlavně počet rozhodčích OFS Hodonín pro jarní část soutěží je katastrofální. S tímto počtem a kvalitou rozhodčích, které mám v současné době k dispozici, nebude možné v jarní části soutěže obsadit některá utkání ani jedním delegovaným rozhodčím, natož pak na důležitá utkání delegovat asistenty rozhodčího. Co se potom stane s kvalitou řízení utkání a s regulérností soutěží na okrese Hodonín, si asi snadno domyslíte sami. Vyzývám proto znovu vás všechny, kdo byste případně chtěli pískat nebo víte o někom, kdo by chtěl pískat, přihlaste se co nejdříve. Za současného stavu rozhodčích nebudu schopný obsadit ani zimní turnaje a přípravná utkání. Vítáni jsou zejména mladí rozhodčí, kteří buď z důvodů zranění nebo ze studijních či pracovních důvodů nemají možnost hrát fotbal, KRD OFS Hodonín velmi ráda přijme i dívky nebo ženy, protože přibývá i ženských mužstev na okrese Hodonín.

Datum 01.12.2008

Titulek pro Rudu

Odpovědět

Rudo, ty sis ten zapas fakt uzival... :) https://sokol-sobulky.webnode.cz/album/sobulky-prusanky-2008/#pa290199-jpg

Datum 24.12.2008

Vložil vali

Titulek Re: pro Rudu

LOL :D xD

Datum 11.11.2008

Vložil Ruda

Titulek --

Odpovědět

Kdo chce videt jak na tom jsme v tabulce doma,venku tak to je na luzickych strankach

Datum 10.11.2008

Vložil kristýna

Titulek tj sokol sobůlky

Odpovědět

upa mega hrali nasi v nedelu s Prusankama moc se me to libilo

Datum 05.11.2008

Vložil mita

Titulek ubohost

Odpovědět

Administrátor: Příspěvěk byl smazán. Obsahoval nadávky nebo sprostá slova.

Datum 03.11.2008

Vložil Fánek

Titulek 4ever

Odpovědět

Tak jsem se dozvěděl,že chcete postoupit tak,jak Dambořice!!!!Doufám,že vam nebudou finance stačit,když to platíte už od podzimu!!!!!!!!!!!!!

Datum 25.10.2008

Vložil ruda

Titulek ruda

Odpovědět

v kolik je v nedelu odjezd ze sobulek

Datum 26.10.2008

Vložil yy

Titulek Re: ruda

v13:00

Své příspěvky formulujte slušně, vulgární příspěvky budou smazány.