Kniha návštěv / diskuze

Titulek Re: Re: fotky

Datum 19.05.2009

Vložil Babylon Cup 2009

Titulek Mezinárodní turnaj v malé kopané!

Odpovědět

Dobrý den, chtěli bychom Vás pozvat spolu s organizačním výborem a sponzory na turnaj v malé kopané BABYLON CUP 2009.

Turnaj je kapacitně omezen na 90 týmů a je vhodný pro muže i dorostence.
Termín: 4.-5. 7. 2009
Místo konání turnaje: Fotbalový stadion v Růžové ulici - Jaroměř (8 travnatých hřišť + 1 hřiště s umělým povrchem)
Startovné 1050 ,- Kč
Počet hráčů: 4+1

Více najdete na https://www.babyloncup.ic.cz
Pokud máte zájem, nebo dotazy k turnaji, napište na babyloncup@seznam.cz

Zároveň s turnajem bude probíhat i turnaj přípravek ročníku 2002!

Datum 18.05.2009

Titulek nedělní zápasy

Odpovědět

Sokol Strážovice - Sokol Sobůlky 1:4 (0:2)
Kovo Ždánice - Sokol Nenkovice 2:0 (2:0)

Datum 01.05.2009

Vložil Administrator

Titulek Oznameni

Odpovědět

Stranky nebudou par dni aktualizovany - jedu na dovolenou.

Datum 29.04.2009

Vložil David Š'tavík

Titulek Ratíškovice

Výsledky dorostu zde

Datum 22.04.2009

Titulek dorost

Odpovědět

Nevíte někdo, jak hrál dorost se Bzencem?

Datum 20.04.2009

Vložil Vilda

Titulek Dambořice

Pěkné stránky.**01
Škoda, já myslel že jsou to 3 jasný body. Jestli máte chuť a náladu tak nahlédněte na stránky www.tjsokoldamborice.wz.cz nebo je dejte k vašim odkazům.

Datum 20.04.2009

Titulek Želetice - Sobůlky 1:1

Škoda, že jen remíza :(
Mohli jsme být zase první, protože kovo prohrálo ( Lovčice - Ždánice 1:0 )
Jaký byl zápas, viděli jste ho někdo?

Datum 22.04.2009

Vložil Fánek

Titulek Re: Želetice - Sobůlky 1:1

Odpovědět

jj,hrál jsem.podle me to byl vyrovnany zapas na remizu.

Datum 19.04.2009

Vložil Marty

Titulek Sokol-Sokol

Odpovědět

Nic moc kluci, cekal sem vic, a mozete byt radi ze ste neprohali ke konci ty sance

Datum 15.04.2009

Vložil Mira

Titulek Cislo

Odpovědět

Dobry den prosim vas mate nekdo cislo na Petra Vrtala?

Datum 17.04.2009

Vložil Mira

Titulek Re: Cislo

už ho mám..

Datum 07.04.2009

Vložil mita

Titulek zmizni

Odpovědět

trosku s tema strankama hnite,nerad vas tam vidim na prvnim miste,odchod a ihned opravit!!!!!!!!

Datum 08.04.2009

Titulek Re: zmizni

my se vratime...

Vložil RRR

Titulek dotaz

Odpovědět

Odkud přišel Klíma a jaký ročník je Polcr, Klíma??Kdo je v Sobůlkách na hostování a kdo je hráčem Sobůlek???

Datum 08.04.2009

Titulek Re: dotaz

Polcr Jan - ročník 1986
Klíma Jan - ročník 1989

Vložil drogba(Zdanice)

Titulek bohuslavice

Odpovědět

dobre panove jen tak dal:)))

Datum 06.04.2009

Vložil Moro (trenér Bohuslavice)

Titulek Re: bohuslavice

Hodnocení zápasu:
Zápas probíhal za ideálního fotbalového počasí. Přivítali jsme lídra tabulky a největšího aspiranta na postup - Sokol Sobůlky. Do zápasu nastoupil na postu stopera velmi zkušený Josef Hlaváč a role druhého se ujal Robert Pařízek, tím byla obrana velmi vyztužena přes další absenci Josefa Horáčka. Hráči dostali jednoznačný úkol - hrát se zajištěnou obranou a nedovolit soupeři brzy skórovat. Tento pokyn plnili vzorně až do 23. minuty, kdy Pavel Horáček za sebou "zapomněl" soupeřova útočníka a ten ihned trestal 0:1. Naštěstí jsme dokázali ihned odpovědět - Mirek Krýsa potrestal chybu velmi nevýrazného hostujícího brankáře a vyrovnal na 1:1. Opticky jsme se zvedli a měli v poli herní převahu, ale bohužel jsme jí nedokázali využít. Naopak soupeř po centru z pravé strany, který našel jejich útočníka, který dokázal přehrát oba naše stopery a prostřelit Marka Grufíka v bráně - 1:2
Po poločasové přestávce jsme zažili krutých 15 minut. Soupeř nás zatlačil na naší polovinu a nepustil nás ke kloudné akci. Jeho tlak naštěstí nevyústil ve vstřelenou branku. Naopak - Mirek Krýsa seběhl po levé straně hřiště, poslal milimetrovou přihrávku na nohu Jardy Chvátal a ten se do odkryté brány nemýlil. Hra se vyrovnala a náš důraz slavil další úspěch - Mirek Krýsa vzorně napadal rozehrávky soupeřovy obrany a podařilo se mu odebrat soupeři míč a sám se řítil na branku - střelou po zemi mezi brankářovy nohy jsme se poprvé v zápase dostali do vedení. Sobůlky však nesložily zbraně a po chybné rozehrávce Zbyňka Buštíka následovala nahrávka na levou stranu hřiště, kde útočník soupeře nachytal nepřipraveného Jardu Jaborníka a bylo vyrovnáno. Sobůlky se nechtěly smířit s remízou a zoufale tlačily, my jsme se snažili kouskovat hru a rozbíjet rozehrávky, remíza s prvním celkem tabulky byla pro nás více než cennou. V poslední minutě nastaveného času se na nás usmálo štěstí - v poslední akci zápasu kopal Michal Indruch přímý volný kop z levé strany hřiště a zkušeně jej "zakroutil" do soupeřovy branky. Brankář soupeře udělal školáckou chybu a nechal si proletět míč mezi rukama. Slavili jsme zasloužené a hodně šťastné vítězství - myslím, že soupeř nás nutně podcenil a my jsme se štěstím trestali jeho naivní chyby.
G: Krýsa 2x, Indruch, Chvátal

Vložil RRR

Titulek Re: bohuslavice

Vás ale zase porazíme!!!

Datum 27.03.2009

Vložil Lebda

Titulek Poražte kostelec

Odpovědět

Doufám, že porazíte ty kopáče z kostelce, co rozdávaj body všem ze spodu, teda kromě nás

Své příspěvky formulujte slušně, vulgární příspěvky budou smazány.